تبلیغات
جفت6 - دستگیری کعبی و نیکبخت واحدی در پارتی شبانه!!
جفت6
شعر . برنامه . عكس . داستان . اشپزی . روانشناسی . اخبار . فروشگاه . سرگرمی . اسمس . جك . خاطرات . فلسفه . سینما و نقد فیلم . شاع

بازدید : مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 8 دی 1389

حسین کعبی، علی نیکبخت واحدی و افشین پیروانی سه تن از چهره های سرشناس فوتبال هستند که در جریان دستگیری تعدادی از فوتبالی های لیگ برتر در پارتی شبانه نام آنها دیده می شود.

کعبی، نیکبخت واحدی و پیروانی سه چهره سرشناس فوتبالی هستند که نام آنها در جریان دستگیری تعدادی از بازیکنان فوتبال در پارتی شبانه مطرح شده است. در یکی از این پارتی‌های متمول شبانه که در شمال تهران برگزار شد حدود ۵۰ نفر بازداشت شدند که در میان دستگیرشدگان، علاوه‌ بر چند نفر از بازیکنان مشهور فوتبال کشور که در تیم‌های لیگ برتری مشغول بازی هستند، نام یک سرمربی مطرح نیز دیده می شود.

فدراسیون فوتبال اعلام کرده محرومیت‌هایی نیز شامل حال این افراد می شود. پیش از این عزیز محمدی در مورد رفتارهایی که فوتبالیست‌ها و مربیان خارج از محیط ورزشگاه‌ انجام می‌دهند هشدار داده بود.

یک تا ۳ سال محرومیت در انتظار فوتبالیست‌های دستگیر شده در پارتی

کمیته رسیدگی به تخلفات حرفه‌ای فوتبال وضعیت فوتبالیست‌های دستگیر شده در پارتی شبانه را بررسی می‌کند و یک تا ۳ سال محرومیت در انتظار این افراد خواهد بود.

طبق اعلام مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ چند فوتبالیست معروف در پارتی شبانه دستگیر شدند.
بر این اساس کمیته رسیدگی به تخلفات حرفه‌ای فوتبال به وضعیت این دستگیرشدگان رسیدگی خواهد کرد و پس از بررسی شرایط این بازیکنان پرونده را به کمیته انضباطی فدراسیون ارجاع خواهد داد.

مسئولان کمیته انضباطی در این مورد اعلام کرده‌اند به میزانی که جرم اتفاق افتاده مراجع قضایی و دادگاه برای این بازیکنان محکومیت تعیین می‌کنند و به میزانی که این تخلف به حیثیت فوتبال از نظر معنوی آسیب رسانده تنبیه برای آنها در نظر گرفته می‌شود چرا که حضور این افراد در پارتی فقط بحث ورود به زندگی شخصی آنها نیست بلکه طبق آئین‌نامه فوتبال اگر یکی از اهالی فوتبال مرتکب جرمی شود که آن جرم به مجموعه فوتبال آسیب بزند، این مسئله یک تخلف حرفه‌ای محسوب می‌شود.

در آئین‌نامه انضباطی برای چنین افراد متخلفی آئین‌نامه انضباطی یک تا سه سال محرومیت در نظر گرفته است. بنابراین فوتبالیست‌های دستگیر شده حداقل یک سال و حداکثر سه سال به میزان شدت و ضعف تخلف از فوتبال محروم خواهند شد.
طبقه بندی: گالری اخبار، 
برچسب ها: اخبار، اخبار داغ، اخبار داغ روز، اخبار ورزشی، افشین پیروانی در پارتی، دستگیری فوتبالیست ها در پارتی شبانه، دستگیری کعبی، مجله خبری، محرومیت نیکبخت، نیکبخت در پارتی شبانه، ورزشی، پارتی، پارتی شبانه، کعبی در پارتی شبانه،
ارسال توسط گروه نویسندگان . گرداوران مطالب گروه جفت 6
آرشیو مطالب
نظر سنجی
كاربر عزیز سایت چطوره ؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin