تبلیغات
جفت6 - چگونه با یک دختر رفتار خوبی داشته باشیم
جفت6
شعر . برنامه . عكس . داستان . اشپزی . روانشناسی . اخبار . فروشگاه . سرگرمی . اسمس . جك . خاطرات . فلسفه . سینما و نقد فیلم . شاع

بازدید : مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 8 دی 1389
 1.  اکثر دختر ها، نیاز به این دارند که درک شوند. هر چه صادقانه تر باشی. و هر چه با او خاص تر برخورد کنی. آدم خوبتری هستی.< داشته داری دوست چی نپرسین (لطفاً باشن. دارن که میگن اونها هست چیزایی به کردن) سؤال (یا توجه هم دیگه راه یک شون. زندگی اطراف و خودشون توصیف مخصوصاً هستند. کردن عاشق ها دختر کنه. بخواین اینه جز مناسب های از یکی حال هر . بردین زیادی خیلی امتیاز گرفتین واقعی بل یعنی بگیرین براش رو اون میاد خوشش بفهین شما اگه چون مهمه. فهمیدن مستقیم غیر البته آهنگ. مسأله)، مهمترین (شاید رنگ بپرسین. تری خصوصی این برای موقعیت بهترین میده کش جواب دیدین اما فرار زیر داره واضح باشه. نداشته اعتماد احساس هست. جذاب جالب خود داره. علاقه مورد در بپرس.
 2. بگید که خیلی قشنگه. مهم نیست که یک مرد چقدر زشت باشه. دختر ها ذوق مرگ میشن وقتی یکی بهشون میگه که قشنگی. بگید. تو زیبا ترین چشم ، مو، پست، دست و ... ای رو داری که من تاحا لا دیدم. البته بعد از اون لطفاً حرفهاتون رو تفسیر کنید و دلیل بیارین. که تصنعی نباشه.
 3. یک آقا باشید. در ماشین رو براش باز کنید. قفل در رو باز کنید تا از ماشین پیاده شه (لطفاً در رو باز نکنید). اما هیچ حرکتی رو با توجه به این که بچه ی مؤدبی هستید انجام ندید. یک خنده ی نرم و با محبت میتونه کار رو خیلی آقاوار تر نشون بده.
 4. یک دوش بگیر، یک عطر و مام بزن، دندان هات رو هم مسواک بزن (مثل آدم) بعد برو ببینش. یک اصل هم میگه همیشه آماده ی دیدار بایک دختر باش. یادتون باشه. هیچ چیزی امتیاز رو بیشتر از این کم نمیکنه که شما یک آدم بو گندو باشید که دهنش بو میده و خودش هم بو عرق میده. اگر که این طور بودید تنها راه فرار این هست که در فاصله ی دوری بایستید و حرف رو زود تموم کنید و بگید که چون ورزش بودید یا مسافرت بودید و مستقیم اومدین سر کار (یا دانشگاه) و ازش معذرت خواهی کنید. این کار رو تا حدودی به صفر میرسونه.
 5. گوش کن! اگر شما آدمی نباشید که توانایی گوش کردن درست داره. بدون شک آدم درجه دوم یک دختر خواهید بود. یا لا اقل ضعف بزرگی خواهید داشت. دخترهای به آدم هایی نیاز دارند که صبورانه به صحبت هاشون گوش کنند و اونها رو بفهمند. شنیدن با گوش دادن خیلی فرق داره. مطمئن باشید که گوش میدید. نمیشنوید. در صحبت هاش دقیق بشید و از صمیم قلب به حرفهاش گوش بدید. معمولاً نکته های ظریفی در حرف زدن های یک زن میشه پیدا کرد. یادتون باشه گوش دادن یک هنر هست. باید یاد بگیرید از گوش کردن به صدای کسی که دوسش دارید لذت ببرید تا این کار براتون راحت باشه. 
 6. سعی کنید که بعضی کارها رو با هم نجام بدید. مثلا ً با هم عضو یک گروه خاص باشید و یا این که با هم ورزش کنید. مثل کوهنوردی یا پینگ پونگ یا بدمینتون. لزومی نداره همه جا لاو بترکونید. این که بعضی وقت ها با هم باشید باعث میشه که اون به شما وابسته بشه.
 7. اجازه بدید که در باره ی چیزهایی که علاقه منده  بدونه. در مورد خودتون یا زندگیتون. اما هیچ وقت در مورد خودتون زیاد صحبت نکنید. مگه این که واقعاً جنبه ی تعریف نداشته باشه و برای دلیلی باشه. (آدم های پیچیده محبوب تر هستند) 
 8. اگر در رستوران هستید. روبروی او بنشینید. مگر این که میز دراز باشه و اون وقت کنارش بنشینید.
 9. اگه سرما خورد لباستون رو در بیارید و بدین بهش (با وجود جواد بودن این موضوع . این برای دخترا خیلی جذاب هست. مخصوصاً اگه که به صورت خیلی آقاوار انجام بشه. در ضمن این مورد تو فیلم هم اومده! یعنی برای دختر جنبه ی زیبایی داره) بستگی به طرف داره البته
 10. بردن دختر به جاهایی که خرج زیادی داره. ایده ی خوبی نیست. در رستوران شما زیاد حرف نمیزنید. شما میخورید. جاهای دیگه هم معمولاً پر از تشریفات افتضاح هست. با هم برید پارک. شاید یک بستنی خریدن براش خیلی جذاب تر باشه. این خیلی بیشتر شما رو تو دلش جا میکنه. البته یادتون باشه. بعضی وقت ها جمع کردن سه چهار تا خرج و یک خرج گنده براش کردن خیلی مهمه. یعنی یکبار یا هر چند وقت یک بار خرج گنده مهمه. چون باید چیزی برای پز داشته باشه یا نه! اما بد عادتش نکنید.
 11. آرام باشید. شما باید آرامش رو در طرف مقابل القا کنید. این چیزی هست که اونها بهش نیاز دارند. خودتون رو آروم نشون بدید. هیچوقت هول نکنید. خونسرد باشید و صبور و به خونسردی تشویقش کنید. اما سیب زمینی بازی دیگه در نیارید!
 12. گل خیلی مهم هست. گلی که چیده بشه خیلی بیشتر برای یک دختر ارزش داره تا خریده بشه. اگه احیاناً جایی بودید که گل وحشی پیدا میشد. حتماً براش یک دسته بچینید. اگه نه سعی کنید یک دسته گل عاشقانه ( ونه رسمی ) براش بگیرید. کوچیک باشه و زیبا. اما یادتون باشه تا وقتی گل ها خشک نشدند اون به یاد شما هست.
 13. وقتی باهاش صحبت میکنید. به چشاش نگاه کنید.

تذکر:

مطمئن باشید که دست پاچه عمل نمیکنید. به جاش آرام ، مصمم و با انگیزه برخورد میکنید. هیچ کسی شما رو در حالتی که هول کنید دوست نخواهد داشت. 


طبقه بندی: مطالب علمی،  روانشناسی، 
برچسب ها: چگونه با یک دختر رفتار خوبی داشته باشیم، جذاب،
ارسال توسط گروه نویسندگان . گرداوران مطالب گروه جفت 6
آرشیو مطالب
نظر سنجی
كاربر عزیز سایت چطوره ؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin